Курси робототехніки

Курси робототехніки для дітей різного віку: розкрийте потенціал своєї дитини

Курси робототехніки – це те, що допоможе дитині відкрити для себе захоплюючий світ роботів, мікроелектроніки, конструювання та програмування. Заняття проходять в дружній атмосфері, без складних і виснажливих лекцій з використанням конструкторів Lego і середовища програмування Arduino. Дітвора легко опановує науку, покращує свої знання в області математики, фізики, захоплююче і цікаво проводить свій час. Після курсів, вони будуть знати все про робототехніку: що це за наука, де вона застосовується, які переваги для нашого повсякденного життя вона несе в собі.

Курси робототехніки: навчальна програма

Курс охоплює глобальні задачі даної галузі, дозволяючи дитині дізнаватися багато корисної і цікавої для себе інформації:
  • введення в електроніку, включаючи ознайомлення з різновидами мікроконтролерів і способами їх програмування;
  • вивчення азів програмування, побудова електричних схем, тривимірне моделювання;
  • знайомство з датчиками, перемикачами, електродвигунами, світловим випромінюванням, інфрачервоним сигналом, лазерами;
  • створення роботизованих машин, проведення змагань з їх участю.
Програма курсів робототехніки орієнтована на хлопчиків і дівчаток різних вікових груп, починаючи від 6 і до 16 років. Вона враховує їх переваги, а також знання, отримані в школі.

Роботи для хлопчиків і дівчаток 6-8 років

Найменші слухачі наших курсів робототехніки намагаються збирати конструктор, зіставляти правильно елементи, поєднувати їх між собою. Вони знайомляться з різновидами рухів, вчаться думати, як інженери. Великий внесок навчання робить у розвиток дрібної моторики, формує посидючість, вчить концентрувати увагу. Заняття проводяться в розважальній формі з використанням елементарних модифікацій конструктора Lego WeDo. Цього цілком достатньо, щоб отримати базові знання про те, що таке робототехніка, роботи а також полюбити все, що пов’язано з областю програмування.

Роботи для школярів 8-11 років

У такому віці школярі вже добре знайомі з дробом, відсотками, що дозволить їм створювати більш складних роботів. Їм вже цікаво не просто щось збирати, а придумувати алгоритми, використовувати всілякі датчики, контролери та додаткові пристосування, що підвищують рівень технологічності їх творінь. Заняття з робототехніки для дітей передбачають так зване «візуальне» програмування з використанням Lego WeDo, а також більш передової і складної модифікації конструкторів Lego Mindstorms. Роботи створюються за алгоритмом, який пропонує викладач.

Роботи для дітей 11-13 років

Це вже зовсім інший рівень створення роботів. У них вже досить знань і фантазії, щоб створити щось унікальне і несхоже на те, що роблять інші діти. Це може бути як робототехніка для початківців, так і для тих, хто вже добре знайомий з цією областю. Цікаво буде всім. Використовуючи конструктор із серії Mindstorms, вони створюють роботів, влаштовують змагання з ними. Авторські роботи разом з їх творцями можуть брати участь в різних фестивалях з даного напрямку.

Роботи для дітей 13-16

Це заняття робототехнікою для дітей та батьків, якщо ті також захочуть зануритися в світ побудови складних роботів і програмування. Тут завдання вже більш творчі, але вони прив’яні до шкільної програми, тому не викличуть проблем у юних слухачів. Використовується вже не конструктор Lego, а візуальне середовище програмування Ардуіно з її унікальними микроконтроллерами. Робототехніка для дітей буде корисна і цікава, як хлопчикам, так і дівчаткам.

Що дають заняття робототехнікою дитині?

Курси робототехніки для дошкільнят, учнів молодшої та середньої школи, а також підлітків позитивно позначаться на їхньому розвитку. вони:
  • Розвивають логіку. Саме поняття «конструювання», що передбачає з’єднання деталей в певній послідовності, формує і розвиває логічне мислення, яке обов’язково стане в нагоді і в дорослому житті.
  • Вчать приймати рішення. Після занять з робототехніки учні зрозуміють, що всі їхні рішення і дії безпосередньо пов’язані з кінцевим результатом. Вони навчаться бути більш уважними, розважливими, прораховувати свої дії наперед.
  • Розвивають творчі здібності. Конструювання відкриває необмежені можливості для втілення в реальність фантазій. Роботобудування для дітей – це можливість проявити свої здібності, створити унікального робота або конструкцію.
  • Прищеплюють любов до точних наук, розвивають інженерне мислення. Знання з математики, фізики, програмування, отримані на заняттях, будуть тут же застосовуватися на практиці при створенні роботів. Діти навчаться проектувати унікальні конструкції з використанням конструкторів Lego, отримають достатні знання з робототехніки Arduino.
Ви помітите, що після завершення навчання школярі стануть більш посидющими, цілеспрямованими, вдумливими. Їх оцінки в школі, особливо з точних наук, стануть вищими. І все це без складних термінів, виснажливих лекцій. Записуйтеся на робототехніку для дітей і підлітків, щоб особисто переконатися в цих перевагах
Youth Flow Academy – міжнародна дитяча академія, яка розкриє здібності до точних наук, допоможе сформувати любов до них у кожного юного генія. Наші курси робототехніки створені досвідченими фахівцями і є частиною загальноосвітньої річної програми розвитку креативності та підприємництва, з якою можна ознайомитися за цим посиланням https://quests.flowacademy.com.ua/special/richna-programa-navchannya-vid-youth-flow-academy/. Це фрагмент для успішного майбутнього вашого сина чи доньки. Починаючи зі створення роботів, вони стануть успішними програмістами, затребуваними в різних областях.
Залишилися питання про курсах, цікавить ціна робототехніки і всього курсу для дітей і підлітків? Залиште запит на сайті, а наш адміністратор сам зв’яжеться з вами або особисто зателефонуйте нам.

Питання відповідь

1. Чи видається якесь свідоцтво про закінчення школи робототехніки?
Так, всі наші учні після завершення курсів отримують фірмові сертифікати.
2. Скільки коштують курси і коли вони проходять?
У нас кілька напрямків курсів, орієнтованих на дітей різного віку. Старт навчання 1 вересня 2020 р. Тривалість: 1 рік. Орієнтована на дітей у віці 6-16 років. Заняття будуть проходити 1 раз в тиждень по суботах в офісі Youth Flow Academy
3. Сина зацікавили ваші курси, але я не впевнена, що він буде на них ходити. Якщо є можливість відвідати пробне заняття?
Так, наш центр робототехніки проводить пробні заняття для всіх бажаючих. Дату і час їх проведення уточнюйте у адміністратора. Але ми впевнені, що своїми конструкторами і роботами зможемо зацікавити кожну дитину, незалежно від його інтересів.

Запишись на зустріч прямо зараз!

Залиш свій номер телефону і ми передзвонимо!Быстрая запись
На встречуОтзывы

Контакты и адреса

Киев
ул. Лютеранская, 21, офис 2

+38 095 441 92 92

E-mail: icu.kyiv.office@gmail.com

Киев
ул. Александра Мишуги, 12
«Времени вагон»


Запорожье
ул. Нижнеднепровская, 4а