Курси психології для підлітків і дітей

Щось нове або раніше невідоме часто нас лякає. Заворожує. Або вабить. Наші емоції залежать від внутрішніх налаштувань і раніше отриманого психологічного досвіду. І курси психології не можуть бути універсальними. Дитині потрібен один курс, а підліткам – зовсім інший. Погодьтеся, смачний торт запам’ятається і буде “кликати” дитини в кондитерську. Тоді як сварка може назавжди відбити охоту дружити.
Дітям розповідають, як весело йти в школу в перший клас: красивий ранець, нові зошити, друзі і свято з квітами. Але мало хто попереджає про зміну психологічної моделі. Адже кожен день в школі – уроки. Учитель, хоча і проявляє турботу, але завжди буде питати домашні завдання. Батьки починають активно цікавитися у дитини школою: як відповідав на уроці, хто в класі найрозумніший, а після батьківських зборів ще й повірять не дитині, а педагогу. Тут потрібна не просто підтримка, а психологічний супровід, ведення по траєкторії розвитку дитини на постійній основі. І не разовий, а регулярний курс.
Звичайно, школа – важливий етап в нашому житті. Це не тільки база знань, а й перший досвід спілкування у великому колективі. Психологія в пісочниці. Однак те, що зрозуміло або знайоме нам дорослим, дітям – ні. І тиск на дитину зростає з кожним днем. А у підлітків ще й гормони грають.
Психологічних пасток багато: розлука з будинком або таким вже рідним садочком, нові друзі, невідома велика будівля з такими однаковими на перший погляд кабінетами. Дитина губиться від великої кількості знань. У підлітків невідомого ще більше: змінилися за літо однокласники, нові предмети в навчальному році, Державна підсумкова атестація або Зовнішнє незалежне оцінювання. Все це лягає на плечі дитини. Ще важче тим, хто змінює школу, переїжджає в інший район або ж місто.
Не встигнувши ще звикнути до змін, дитина потрапляє в новий світ. Адже дуже важливо не тільки навчитися читати, писати, рахувати, записати дитину на додаткову англійську, спортивний гурток, а підлітка на курси з підготовки до ЗНО, а й психологічно налаштувати дитину. Як правильно вибрати потрібний курс?
Уміння швидко орієнтуватися в реаліях, зібратися з думками, пристосуватися або знайти інший шлях, альтернативний, та ще й залишитися в лідерах особливо важливо в умовах пандемії коронавірусу. Адже поки ні Міносвіти, ні Кабмін не дають прогнозів, яким буде новий навчальний рік. Який курс виберуть. Суперечки про дистанційну моделі освіти, про особливості онлайн-освіти для українських шкіл, або про змішані варіанти школа/будинок посварили вчителів, батьків і експертів. А саме слово “карантин” викликає паніку. Навіть дорослі, не те що підлітки або діти з молодших класів потребують психологічної підтримки. Роботи з психологом, який підкаже не тільки вірний курс, але і допоможе знайти опору.

Youth Flow Academy знає, як змінити ситуацію. Курси психології для підлітків і дітей – це інтерактивні заняття і професійні вчителі. Наші курси – це цікаві проекти і звичайно ж ігри.

Діти на курсі займаються по суботах, один раз на тиждень. Такий графік не завадить ні школі, ні гурткам. Курси Академії доповнюють і системно виховують особистість дитини.
Академія навчає дітей і підлітків від 6 до 16 років. Для кожної групи своя методика: виходячи з вікових особливостей дітей, запиту групи і потреб часу. А перші значущі результати батьки бачать вже через 4-6 місяців.
Що ж отримає після психологічних курсів ваша дитина:
 • побачить свої сильні сторони, розширить свій ресурс, як пам’яті, так і мислення;
 • дитина навчиться думати і діяти як лідер;
 • отримає знання, як працювати в команді;
 • навчиться, як організувати свій час;
 • підліток здобуде знання про закони бізнесу;
 • розкриє творчий потенціал і отримавши досвід монетизації знань;
 • розширить коло спілкування;
 • побачить зсередини кращі вітчизняні та зарубіжні компанії;
 • спробує себе в різних ролях і професіях;
Як бачите, наша академія – це не просто заняття по психології. Де діти та підлітки отримують сухі знання. Психологічні курси для дітей – це те місце, де професійні педагоги дають їм вудку в руки, тобто навички. А щоб ще більше розкрити потенціал, кожна дитина проходить тренінг особистісного зростання. Він допоможе не тільки поліпшити відносини з близькими, друзями, однолітками, вчителями, а й розвинути вміння постановки цілей і реалізувати її, розбиваючи велику мету на завдання і процеси.
Цінним для підлітків є можливість пройти профорієнтацію. Психолог підкаже, в яких саме напрямках вашій дитині рекомендовано робити свій вибір.

Наші групи:

Школярі 6-10 років навчаються за стандартом Basic. В процесі річного навчання, вони вивчають предмети:
 • економіка;
 • розвиток креативного і критичного мислення (TRIZ);
 • психологія розвитку.
Всім відомо, що з початком шкільного життя, для дитини починається новий етап. З цього моменту, дитина – вже не малюк. Починається пора вчитися брати на себе відповідальність, режим і дисципліна, – дитина вчиться по 5-6 уроків на день, хоча часто психологічно і фізіологічно не готова. Як правильно пережити перехідний період від дошкільного дитинства до молодшого шкільного віку? Яким буде період народження соціального «Я» у дитини? Чи правильно пройде переоцінка цінностей у дитини? І у що виллється криза семи років? Зрозуміти все це і структурувати, як базу для подальшого розвитку, допоможуть наші курси.
для підлітків (11-15 років) Академія розробила курс Advanced:
 • економіка;
 • розвиток креативного і критичного мислення (TRIZ);
 • психологія розвитку;
 • розмовна англійська;
 • проектний менеджмент.
Всім відомо, що психологія підлітків абсолютно унікальна. Вони проходять зміни життєвої соціально-психологічної ситуації. Паралельно йде фізіологічний розвиток підлітка: перебудова організму, статеве дозрівання, “емоційні гойдалки” (відділення від дорослих, прагнення до емансипації від близьких, пошук друга, перше кохання і багато іншого).
У старшокласників психологічний маятник ще більш нестабільний. Вони вже частково незалежні від дорослих: мають свою думку (в тому числі про політичну ситуацію), самі себе обслуговують в побутових питаннях, але все ще фінансово залежать від батьків. І вони все ще психологічно і фізично ростуть.
Сьогодні вони підлітки, а завтра вже випускники. Вони розуміють, що їм потрібно розробити життєві плани, визначитися з вибором професії, і пошуком свого місця в світі.

Саме для цього і потрібні професійні вчителі і наставники, які працюють в нашій академії. Досвідчені психологи з авторськими курсами.

Наш курс – це високоефективна програма, результати якої досягаються за рахунок:  
 1. викладачі Youth Flow Academy – успішні підприємці, досвідчені керівники, бізнес-тренери, фахівці з розкриття творчого потенціалу дітей:
 2. 100% інтерактивності – знання і навички закріплюються практикою;
 3. проектний метод навчання – діти отримують досвід на власних проектах;
 4. екскурсії в кращі компанії Києва, зустрічі з успішними людьми і практика у них;
 5. можливість спілкування з інвесторами і роботодавцями, готовими інвестувати в ваших дітей;
 6. зручний формат навчання.
Якщо Ви хочете дізнатися більше або записатися на наші курси в Києві – переходьте за посиланням

Запишись на зустріч прямо зараз!

Залиш свій номер телефону і ми передзвонимо!Швидкий запис
На зустрічВідгуки

Контакти та адреси

Київ
вул. Лютеранська, 21, офіс 2

+38 095 441 92 92

E-mail: icu.kyiv.office@gmail.com

Київ
вул. Олександра Мишуги, 12
«Часу вагон»


Запріжжя
вул. Нижньодніпровська, 4а