IT курси для дітей

Знайомимося з дитинства з перспективною професією

IT курси для дітей та підлітків в Києві – унікальна можливість познайомити підростаюче покоління з грамотним використанням технологій в цифровому світі. Навчання програмуванню і іншим комп’ютерним наукам будується за принципом «Менше нудної теорії – більше захоплюючої практики». Це дозволяє юним слухачам відкривати для себе масу цінної і корисної інформації, яка стане в нагоді їм і в шкільному навчанні, і в повсякденному житті, і в майбутньому. Комп’ютерні курси для дітей в Києві стануть першою сходинкою до освоєння вашим сином або дочкою перспективної професії з області програмування.


Курси програмування для дітей: про що треба знати


Курси програмування для дітей орієнтовані на школярів 6-16 років. Вони спрямовані на всебічний розвиток підростаючого покоління. Наші педагоги не просто діляться своїм досвідом і знаннями, а й прагнуть прищепити інтерес до навчання. Наші заняття не схожі на нудні уроки в школі, вони максимально інтерактивні, пізнавальні та веселі. Ми набираємо невеликі групи, не більше 8-10 чоловік. У такому колективі зможе реалізуватися кожен, та й викладач приділить достатньо уваги всім. Відвідайте пробне заняття наших IT курсів для школярів і переконайтеся, що кращого навчання програмуванню годі й шукати.


Програма IT курсів для дітей

Наші комп’ютерні курси для молодших школярів та підлітків Києва побудовані таким чином, щоб максимально охопити всю корисну інформацію з області програмування, адаптувавши її для юних слухачів. Програма навчання включає:


– Введення в сучасні IT-технології. Школярів знайомлять з особливостями створення сайтів, адмініструванням. Згадується і робототехніка.

Навчання дітей програмуванню , курси Python для школярів, Arduino, JAVA, HTML, Cloud, основи розробки сайтів;

– Уроки в віртуальної реальності (Google Glass, Oculus Rift, Omni), віртуальні подорожі по найвідомішим і цікавим куточках нашої планети, відвідування віртуальних музеїв, доповнена реальність;

– Робота з інтернетом, хмарними технологіями. Комп’ютерна грамотність для дітей і початківців – це те, що навчить не просто користуватися всесвітньою павутиною, а робити це грамотно і безпечно. Школярі навчаться знаходити необхідну інформацію, налаштовувати правильно свою роботу, розміщувати власні проекти в хмарі.

– Ази цифровий безпеки. Увага приділяється безпеці роботи в інтернеті, соціальних мережах, захист інформації, адміністрування ПК. Учні дізнаються, що таке апаратні пристрої, анти хакерство.

– Знайомство з інженерною справою. Навчання школярів програмування також передбачає створення розумних роботів на основі передових сучасних технологій комп’ютерного конструювання.

– Робота з фото- і відеоматеріалами. Школярі навчаться обробляти знімки, створювати ролики з використанням програм Photoshop, Paint, відеомейкери і багатьох інших.


Курси комп’ютерної грамотності для дітей відрізняються своєю гнучкістю. Вони підлаштовуються під інтереси юних слухачів і їх вік. Це запорука того, що заняття з програмування будуть корисними і цікавими для кожного. Досвідчені педагоги зможуть зацікавити будь-якого учня, відкривши йому дивовижний світ передових комп’ютерних технологій.


Що дають IT курси для дітей та підлітків


IT курси для дітей будуть корисні і хлопчикам, і дівчаткам різного віку. Після їх проходження дитина:


– отримає практичні навички в області IT-технологій, програмування і створення проектів «з нуля»;

– стане більш допитливою, зацікавленю в досягненні поставлених цілей;

– навчиться ставити завдання, знаходити способи їх вирішення, працювати зі складними, нестандартними проектами;

– вже в юному віці визначиться зі своєю майбутньою професією, заповнить перші рядки в портфоліо програміста;

– стане більш самостійню, навчиться працювати в команді для досягнення поставленої мети;

– матиме базову підготовку для вступу до вищих навчальних установи;

– стане практиком, адже тільки 20% навчального часу відводиться теорії, а 80% – це практичні заняття;

– отримає нове, цікаве захоплення, основу для подальшого успішного розвитку.


Навчання дітей програмуванню проводиться досвідченими педагогами в ігровій, інтерактивній формі із застосуванням технологій і програмних комплексів, орієнтованих на вік слухачів. Звертайтеся, якщо хочете, щоб ваш син або дочка навчилися створювати мобільні додатки і сайти, запускати власні тривимірні проекти і комп’ютерні ігри, працювати в графічних редакторах і ін.


Комп’ютерні курси для дітей від Youth Flow Academy: чому варто звернутися до нас


Весь наш курс програмування для дітей заснований на передових технологіях сучасності і є частиною річної програми розвитку креативності та підприємництва. Ми постійно стежимо за оновленнями IT-ринку, коригуючи програму і підлаштовуючи її під нові тенденції. Ми хочемо, щоб підростаюче покоління комфортно і впевнено почувалося за комп’ютером, змогло швидко знаходити потрібну інформацію, створювати особисто проекти різного рівня складності. Викладачі підберуть підхід до кожного школяра, зможуть зацікавити його, простимулювати на рішення поставленого завдання.


Програмування з нуля для дітей передбачає роботу з реальними, а значить зрозумілими проектами. Навчання ведеться за авторськими навчальними посібниками, відмінно зарекомендували себе на практиці. Після курсів програмування юні студенти проходять підсумкове тестування, за результатами якого видаються сертифікати. Всі проекти, що виконуються під час комп’ютерних курсів для дітей , включаючи домашні завдання, збираються в єдиний блок, який стане потужною основою портфоліо.


Більш докладно з загальною програмою навчання можна ознайомитися за цим посиланням https://quests.flowacademy.com.ua/special/richna-programa-navchannya-vid-youth-flow-academy/


Питання-відповідь


1. Скільки приблизно часу дитина буде перебувати за комп’ютером під час курсів програмування?

Наші курси програмування для дітей побудовані таким чином, щоб мінімізувати навантаження на зорові органи. Так, найменшим нашим слухачам 6-10 років ми рекомендуємо проводити за комп’ютером не більше 1,5 години в день 3-4 рази в тиждень. Підлітки 11-14 років по улаштуванню батьків можуть збільшити частоту занять до 4-6 днів. Працездатність школярів старше 14 років висока, але важливо, щоб ваш син або дочка, крім програмування, приділяли час повсякденним справ.


2. Як швидко після оплати можна приступити до занять? Оплачувати весь курс треба відразу?

Старт навчання 1 вересня 2020 р. Тривалість: 1 рік. Орієнтована на дітей у віці 6-16 років. Заняття будуть проходити 1 раз в тиждень по суботах в офісі Youth Flow Academy. Оплата може вноситись повністю або частинами.


3. Чи треба буде вникати в процес навчання, допомагати дитині?

Ми розуміємо, що сучасні батьки надто зайняті, тому завдання з програмування та інших напрямках, що входять в наші річні курси побудовані так, щоб учні змогли самостійно їх виконувати. Також передбачений онлайн-зв’язок з викладачем в разі виникнення питань або труднощів. Але все ж важливо, щоб батьки цікавилися досягненнями дочки або сина. Спілкування, з’ясування інтересів і успіхів не буде зайвим.


4. Як я дізнаюся, засвоює чи син інформацію з IT курсів для дітей та навчання в цілому?

Під кожного нашого юного слухача курсів, в тому числі і програмування, створюється особистий кабінет, доступ до якого надається батькам. Тут викладачі будуть залишати коментарі та позначки про виконання завдань.

Запишись на зустріч прямо зараз!

Залиш свій номер телефону і ми передзвонимо!Швидкий запис
На зустрічВідгуки

Контакти та адреси

Київ
вул. Лютеранська, 21, офіс 2

+38 095 441 92 92

E-mail: icu.kyiv.office@gmail.com

Київ
вул. Олександра Мишуги, 12
«Часу вагон»


Запоріжжя
вул. Нижньодніпровська, 4а