Бізнес-школа для дітей

Бізнес-школа для дітей в Києві: зробіть внесок в стабільне майбутнє дитини вже сьогодні

Усі батьки хочуть дати своїй дитині все найкраще. Але тільки розуміння того, що саме треба підростаючому поколінню у багатьох різне. Одні балують своїх нащадків дорогими іграшками, гаджетами, солодощами, отримуючи примхливого і зніженого підлітка, всі проблеми якого вирішує мама і тато. Інші ж роблять внесок в розвиток дитини, вже з дитинства формуючи в ньому вольову особистість, яка розуміє устрій світу, що володіє достатніми знаннями і навичками в області ведення бізнесу. З таких хлопчиків і дівчаток виростають цілеспрямовані люди, здатні швидко побудувати успішну кар’єру. Якщо ви ставитеся до другої категорії батьків, запишіть вже сьогодні свою дитину в бізнес-школу для дітей. Тут не лише дають знання і навички в сфері підприємництва, а й виховують у дитині розуміння того, що він отримає все найкраще,  за результатами своєї власної праці.

Як відбувається навчання дітей бізнесу

Хочете, щоб ваші син або донька стали успішними в дорослому житті, знайшли свою нішу і зайняли впевнене місце під сонцем? Бажання цілком природне, але, на жаль, наша традиційна система освіти не дає тих знань, які будуть потрібні школярам в майбутньому житті. І ця ситуація поступово стає тільки гірше. Бізнес-курси для дітей – це те, підготує вашого сина чи доньку до успішної самостійного життя після закінчення школи.
Складаючи свої програми, ми аналізували історії сотень найбільш успішних людей світу, виявляючи основні аспекти, що привели їх до успіху. І вони вже неодноразово довели свою ефективність на практиці. Програма курсу включає:
  • Вивчення фінансової грамотності. Це один з ключових моментів бізнес освіти для дітей. Фінансами треба вміти управляти, адже тільки тоді вони будуть примножуватися.
  • Уміння побудови бізнесу. Вивчаються такі моменти, як планування, робота з цифрами, продажі, маркетинг і інші аспекти системи.
  • Розвиток гнучких навичок. Дитяча бізнес-школа розвиває і такі якості, як комунікабельність, товариськість, вміння правильно вести бесіди, досягаючи своїх цілей і виключаючи конфлікти. Ми навчимо своїх юних слухачів вибудовувати взаємини з іншими людьми.
Навчання передбачає градуювання за віком. У школі бізнесу для дітей розроблено 2 курси:
  1. Basic. Розрахований на хлопчиків і дівчаток у віці 6-10 років.
  2. Advanced. Тут слухачі – школярі у віці 11-15 років.

Початок економіки в дитячій школі бізнесу

Бізнес освіта для дітей цього віку передбачає знайомство з грошима: що це, навіщо вони потрібні, як їх заробити, як ними розумно користуватися. Слухачі вчаться ставити і досягати мети, створювати і підносити власні проекти. Істотний внесок програма вносить в розвиток математичних здібностей, що позитивно позначається на успішності в школі.

Основа економіки, як база бізнес освіту для дітей

Програма навчання тут більш об’ємна і глибока. Школа бізнесу для підлітків 10-14 років вчить управляти грошовими потоками, знайомить з таким напрямком, як інвестиція. Школярам розповідають, як ставити цілі і реалізовувати їх, розробляти власні проекти і підносити їх аудиторії. Ідеї юні слухачі придумують самостійно. Їх проекти більш глибокі, складні, об’ємні.

Школа підприємництва: бізнес курси для підлітків

Це вже не просто бізнес для школярів, а курс для початківців підприємців, нехай і юних. Гроші вони вивчають з точки зору ключового елементу економіки. В курс також входить основа економічної теорії, побудова бізнесу, розробка кейсів. Теорія межує з практикою, завдяки чому досягається максимальна ефективність навчання.

Як працює бізнес-школа для дітей і підлітків Youth Flow Academy?

Youth Flow Academy – це унікальне місце, де дитину навчать ефективно і самостійно управляти власним життям, виховають в ньому перспективну особистість. Наші випускники отримають можливість підтвердити свій високий рівень освіти, ставши студентами престижних ВНЗ України, Європи, США. Наші програми розроблені досвідченими фахівцями. Бізнес проекти і плани для дітей спрямовані на те, щоб розвинути у кожного юного слухача якості і навички, які в майбутньому дозволять йому досягти фінансової стабільності і успіху. У кожній дитині живе відповідальний і цілеспрямована людина, гнучкий підприємець, який вміє ставити цілі і досягати їх. Ми знаємо, як сформувати покоління думаючих людей. Ми допоможемо підліткам змінити власне мислення, зробити його більш прогресивним, що стане основою, яка визначає їх рівень життя в майбутньому.
Навчання в Youth Flow Academy передбачає використання настільних бізнес ігор, книг про бізнес, розваг для дітей. Все проходить в легкій ігровій формі і дружній атмосфері, з якою не хочеться розлучатися. Програма дуже гнучка, що дозволяє підлаштовувати її під кожну дитину. У групи набирається не більше 8-10 чоловік. Викладач приділить належну увагу кожному. Практичні кейси та командні завдання підвищать успішність дитини і його базові навички.
Перед записом в бізнес-школу для підлітків, ви можете пройти тестування. Це допоможе встановити, яких навичок не вистачає синові чи доньці, щоб стати успішною особистістю, на які моменти варто звернути особливу увагу. Воно проводиться досвідченим психологом нашої Академії. Також, пропонуємо відвідати пробне заняття в школі розвитку дітей. Це допоможе вам і дитині визначити, наскільки цікавим і пізнавальним буде курс.
Тут https://quests.flowacademy.com.ua/special/richna-programa-navchannya-vid-youth-flow-academy/ ви можете отримати додаткову інформацію про нашу річній програмі розвитку креативності та підприємництва. Щоб записатися на пробне заняття або курс, отримати консультації, зв’яжіться з нашим адміністратором через онлайн-форму або по телефону.

Питання-відповідь

1. Чи враховується вік школярів при розробці курсів?
Так. У нас розроблено 2 програми навчання, які орієнтовані на учнів у віці 6-10 і 11-15 років. При наявності певних знань і навичок можливий переклад і в більш старші групи. Все це обговорюється з адміністратором індивідуально.
2. На який період розраховані курси бізнесу для дітей, в який час вони проводяться?
Старт навчання 5 вересня 2020 р. Тривалість: 1 рік.                                                                                                                                                                                                             Орієнтована на дітей у віці 6-16 років. Заняття будуть проходити 1 раз в тиждень по суботах в офісе Youth Flow Academy. З актуальною інформацією ви можете ознайомитися тут https://quests.flowacademy.com.ua/special/richna-programa-navchannya-vid-youth-flow-academy/
3. Яка вартість навчання? Чи однакова вона для різних вікових груп? Чи треба платити всю суму відразу?
Вартість навчання однакова для всіх вікових груп і залежить від обраної програми навчання. Оплата може бути внесена як повністю, за рік, так і частинами.

Запишись на зустріч прямо зараз!

Залиш свій номер телефону і ми передзвонимо!Быстрая запись
На встречуОтзывы

Контакты и адреса

Киев
ул. Лютеранская, 21, офис 2

+38 095 441 92 92

E-mail: icu.kyiv.office@gmail.com

Киев
ул. Александра Мишуги, 12
«Времени вагон»


Запорожье
ул. Нижнеднепровская, 4а